Wszystkie powierzchnie, również te najbardziej zadbane i czyste, ukrywają rzeczywistość ciemnego wroga, bakterii!!!

W większości wypadków bakterie nie są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego, ale występują również te bardzo szkodliwe i trudne do wyeliminowania. Ci niewidoczni „wrogowie” reprezentują codzienną pułapkę dla naszych dzieci, naszych dziadków, a także dla nas samych, tych którzy musimy dbać o ich zdrowie i jesteśmy za nich odpowiedzialni.

ICRO jest zawsze bliskie rodzinie i jej podstawowe wymagania, takie jak dbania o higienę w pomieszczeniach wewnętrznych, takich jak łazienki, kuchnie, pokoje dzienne, sypialnie, oraz higienę drewnianych podłóg.  Linia ACTIVE jest przykładem lakierów nawierzchniowych do wewnątrz, bezbarwnych i kolorowych, wodnych i rozpuszczalnikowych, posiadających charakterystyki odpowiadające trwałości na czynniki chorobotwórcze.

Wszystkie produkty linii ACTIVE posiadają certyfikat norm ISO 22196:2007 które poświadczają szczególną wrogość powierzchni do bakterii, będących trudnymi do wyeliminowania, takich jak Escherichia coli i Staphylococcus ureus. Redukcja ich rozwoju wynosi równo, a nawet i więcej niż 99%.

W przeciwności do powszednich dodatków antybakteryjnych, obecnych w większości środków dezynfekcyjnych, linia ACTIVE gwarantuje nieograniczone pokrycie, jest złożona z produktów które nie wydostają się poza warstwę lakieru aplikowanego i nie należą one do klasy powszechnych produktów pozostawiających substancje szkodliwe dla zdrowia.